Vefk Vefkler ve Özel Boylama Vefk

Vefk Vefkler ve Özel Boylama Vefk

  • 14 Ocak 2019

Vefkler Nedir Nasıl Hazırlanır Faydaları Nelerdir.

Sevgili okuyucularım Vefk Kelimesini İlk kullanan kişi benim bunun sebebi ise çıktığım Radyo Televizyon Programlarında Gazete Dergi ropörtajlarımda Fal Muska Tılsım Büyü Cin Kelimeleri RTÜK tarafından yasaklandığı için bende Muska Yerine Vefk Büyü yerine Sihir Cin yerine Üç Harfli Fal yerine Bakım kelimelerini kullandım.

Vefk Tılsımlı Kareler yada Muska anlamına gelir içerik itibariyle halk arasında Muska olarak bilinenin Medyum Recep Kaplan tarafından Kişiye Özel yapılanıdır.
Benim tarafımdan hazırlanan Vefkler sadece kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Yani başka medyum yada hocalarınki gibi fotokopiyle çoğaltılan içeriğinde ne olduğunu eniyi arapça bilenlerin bile okuyamadığı karalamalardan ibaret değildir. Kişiye özel olmasının sebebi Vefk hazırlanacak kişi yada kişilerin Anne İsimleri Kendi İsimleri Doğum Tarihleri ve Resimleri ile hazırlanıyor olmasıdır. Ve hazırlanan Vefk sadece ve sadece hazırlanan kişiye fayda sağlamaktadır.

Ben hazırladığım Vefkleri içeriklerine göre bazı guruplara ayırdım.

Şifa Vefkleri

Başta Cin Musallatı olmak üzere tüm görünen ve görünmeyen manevi ve sebebi tesbit edilemeyen rahatsızlıkların giderilmesi için kişiye özel olarak hazırlanan vefklerdir. 

Koruyucu Vefkler

Kişileri göz nazar büyü muska cin musallatı ve düşmanlarının şerrinden korumak için yapılan kişiye özel vefklerdir.*N
Muhabbet Vefkleri

Eşler arası muhabbet başta olmak üzere çevrenizdeki tüm insanlarla aranızda muhabbetin oluşması ve devamlılığı için yapılan kişiye özel vefklerdir.

Genel Vefkler

Genel vefkleri saatlerce anlatsak açıklamaya yetmez ismindende anlaşılacağı üzere Genel olarak aklınıza gelen uada gelmeyen binlerce konu için özel olarak istihare yapılması sonucu kişilere özel olarak hazırlanan Kişiye özel vefklerdir.

Şimdi sizlere tüm Vefk çeşitleri içerisinde en etkilisi olan Özel Boylama Vefk konusunda bilgi vermek istiyorum.


Özel Vefk Boylama Nedir?

Ülkemizde "Kişiye Özel Vefk" veya Halk arasında Boylama,Hamaylı diye tabir edilen bu çok özel ve her konuda üzerinde taşıyan kişiye faydalı olan Vefk Türkiye`de sadece Medyum Recep Kaplan  tarafından hazırlanmaktadır. Diğer Medyum veya Hocaların web sitelerine baktığımızda ya benim yıllar önce hazırlayıp web siteme koyduğum yada o resimlere benzetilerek çizilmiş Vefk resimleri görüyoruz. Maalesef diğer Medyum yada Kendilerine hoca diye kişiler yıllarca benim sitemden kopyaladıkları bilgi ve resimlerle halkımızı aldatıp kandırmışlardır. Şimdi yeni web siteme bu resimleri koyarken bile büyük tereddüt yaşadım çünkü yakında göreceksinizki bu benim hazırladığım Vefk resimleri başka sahtekar üçkağıtçı medyumların sitelerini süsleyecek. BU resimlerde bu yazdıklarımda kopyalanacak bu sebepledirki Vefklerin hazırlanması konusunda detaylı bilgileri web sitesi üzerinden yazamıyorum.
Gerçek Vefk yukarıda resmini gördüğünüz Vefk`tir.

Yukarıda resimde gördüğünüz Medyum Recep Kaplan tarafından hazırlanan Özel Boylama Vefk`i olup 3 metre uzunluğunda tek parça olup tamamı el yazmasıdır. Diğer Medyum yada Hoca ların yaptığı gibi A4 kağıda fotokopi çekip birbirine ekleyerek uzatılan vefk`lerden değildir.
Bu Vefk genelde Milletvekilleri, Bakanlar, Devlet adamları,İş adamları, Sanatçılar, Sporcular, Tarafından tercih edilmekte olup içerik itibariyle en kapsamlı olandır. Hazırlanması ortalama 41 sürmektedir. Hazırlanması zaman aldığı gibi  maliyetide oldukca yüksektir. Normal bir Vefk 3 ile 7 gün içinde hazırlanırken Özel Boylama Vefk ortalama 41 günde ancak hazırlanmaktadır. Bu Vefk kişiye özel olduğu için vakti, saati, içeriği, yazılacak vefkleri, yazılacak ayetleri, tüm bunların ebced değerlerini tesbit etmek hayli zaman, emek ilim, masraf gerektirmektedir. 

Özel Boylama Vefk Nasıl Hazırlanır?

Adındanda anlaşılacağı üzere "Özel Boylama Vefk" olduğu için hazırlanmasıda gerçek anlamda ilim gerektiren en küçük ayrıntısına kadar çok dikkat edilerek hazırlanması gereken bir Vefk`tir. Tamamen kişiye özeldir. Ve yaptıracak kişiden Anne adı kendi adı gün, ay, yıl olarak doğum tarihini tam ve doğru olarak almak gerekiyor Çünkü isminin ebced değeri, doğum tarihinin, anne isminin ebced değerlerine göre hazırlandığı için bu bilgilerde eksiklik yada yanlış olması durumunda Özel Boylama Vefk hazırlanamaz hazırlansada faydası olmaz. 

Özel Boylama Vefk`i Herkes Taşıyabilirmi?

Özel Vefk Hazırlanan kişi dışında başkası tarafından kullanılamaz bunun sebebi Hazırlanan kişinin Anne adı kendi adı gün, ay, yıl olarak doğum tarihi, isminin ebced değeri, doğum tarihinin, anne isminin ebced değerlerine göre hazırlandığı için ancak  özel Vefk`i hazırlatan kişi taşıyabilir ve ancak ona faydalı olur. Eğer Ailede herkes Özel Boylama Vefk İsterse Herkes için ayrı ayrı hazırlamak gerekiyor.

Özel Boylama Vefk`in Diğer Vefklerden Farkı Nedir?

Tek ve en önemli farkı tamamen kişiye özel olması ve diğer vefklerde olan içeriğin tamamına sahip olmasıdır. Aşağıda Resmini gördüğünüz Normal bir Vefk olup Yukarıda Resmini gördüğünüz Özel Boylama Vefk ile karşılaştırdığınızda aradaki farkı çok net görebilirsiniz. Çünkü Özel Boylama Vefk Yaklaşık 2 ile 3 metre uzunluğunda tek parça ve özel safranla el yazımıdır. Aşağıda Resmini gördüğünüz Normal Vefk ise yine el yazımı olup Boyuna kesilmiş yarım A4 Boyundadır.
Vefkler konusunda detaylı bilgi almak ve Recep Kaplan ile görüşmek için Tıklayın