Vefk Nedir, Nasıl Hazırlanır, Faydaları Nelerdir?

Vefk Nedir, Nasıl Hazırlanır, Faydaları Nelerdir?

  • 16 Ağustos 2019

Vefk Nedir, Nasıl Hazırlanır, Faydaları Nelerdir?

Sevgili Medyum Recep Kaplan Ziyaretçileri Televizyon programlarına sıkca çıktığım dönemlerde yaptığım çalışmalardan bahsederken sıkca muska, fal, büyü, cinler gibi konuları anlatıyorduk. Sonra birkaç defa RTÜK çıktığım programlara uyarı yazısı göndererek bu kelimeleri programlarda kullanmamamız konusunda bizi uyardılar. Hatta çıktığım programlardan bir kaç tanesini cin, büyü, muska, kelimelerini kullandığımız kapatma cezası verdiler.

Bende bu olaylardan sonra Büyü yerine Sihir Cin yerine Üç harfli Büyü yerine Sihir demeye başladım. Tabi en önemliside Muska yerine Vefk demek oldu ve Türkiye'de ilk Medyum ismini kullanan kişi ben olduğum gibi ilk defa vefk kelimesinide litarütüre ben yerleştirdim.

Vefk Nedir?

Vefk Nedir? diye soracak olursanız vefk benim tabirimle Tılsımlı Kare veya Tılsımlı Kareler anlamına geliyor. Bazı sıkıntıları için bize müracaat eden kişilerden Anne ismi kendi ismi doğum tarihi kendisi dışında bir kişi için müracaat ediyorsa o kişinin resmi ile yapılan seansta ismi, anne ismi, doğum tarihiyle elde ettiğim ebced değerleriyle hazırladığım matematiksel değerleri hazırlanan kareler içinde uygun harfleri yerleştirmek suretiyle kişiye özel hazırlanan muskaya kısaca vefk deniyor. Vefkler hazırlanma şekline göre çeşitli sayılarda karelerden oluşmaktadır. 3 lü kareden başlayıp 49 lu kareye kadar çeşitli sayılarda değişmektedir.
Vefk Tılsımlı Kareler yada Muska anlamına gelir içerik itibariyle halk arasında Muska olarak bilinenin Medyum Recep Kaplan tarafından Kişiye Özel yapılanıdır.
Benim tarafımdan hazırlanan Vefkler sadece kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Yani başka medyum yada hocalarınki gibi fotokopiyle çoğaltılan içeriğinde ne olduğunu eniyi arapça bilenlerin bile okuyamadığı karalamalardan ibaret değildir. Kişiye özel olmasının sebebi Vefk hazırlanacak kişi yada kişilerin Anne İsimleri Kendi İsimleri Doğum Tarihleri ve Resimleri ile hazırlanıyor olmasıdır. Ve hazırlanan Vefk sadece ve sadece hazırlanan kişiye fayda sağlamaktadır.

Daha önce ben daha önce web sitelerimde yayınladığım vefk resimlerini ve vefklerle ilgili çok detaylı açıklamaları artık yapmıyorum çünkü hepsi kopyalana kopyalana her kopyalayan bir kaç cümlesini değiştire değiştire medyum ismini rezil ettikleri gibi vefk konusunuda rezil ettiler onun için vefk ile ilgili açıklamalarımı kısa tutuyorum detaylı bilgileri Ofis telefonlarımdan yada yüz yüze görüşmelerimizden alabilirsiniz...

Ben hazırladığım Vefkleri İçeriklerine Göre Gruplara Ayırdım.

Şifa İçin Vefkler

Başta Cin Musallatı olmak üzere tüm görünen ve görünmeyen manevi ve sebebi tesbit edilemeyen rahatsızlıkların giderilmesi için kişiye özel olarak hazırlanan vefklerdir. 

Koruyucu Vefkler

Kişileri göz nazar büyü muska cin musallatı ve düşmanlarının şerrinden korumak için yapılan kişiye özel vefklerdir.


Muhabbet Şirinlik İçin Vefkler

Eşler arası muhabbet başta olmak üzere çevrenizdeki tüm insanlarla aranızda muhabbetin oluşması ve devamlılığı için yapılan kişiye özel vefklerdir.

Genel Vefkler

Genel vefkleri saatlerce anlatsak açıklamaya yetmez ismindende anlaşılacağı üzere Genel olarak aklınıza gelen uada gelmeyen binlerce konu için özel olarak istihare yapılması sonucu kişilere özel olarak hazırlanan 


Özel  Boylama Vefk

Ülkemizde "Kişiye Özel Vefk" veya Halk arasında Boylama,Hamaylı diye tabir edilen bu çok özel ve her konuda üzerinde taşıyan kişiye faydalı olan Vefk Türkiye`de sadece Medyum Recep Kaplan  tarafından hazırlanmaktadır. Diğer Medyum veya Hocaların web sitelerine baktığımızda ya benim yıllar önce hazırlayıp web siteme koyduğum yada o resimlere benzetilerek çizilmiş Vefk resimleri görüyoruz. Maalesef diğer Medyum yada Kendilerine hoca diye kişiler yıllarca benim sitemden kopyaladıkları bilgi ve resimlerle halkımızı aldatıp kandırmışlardır. Şimdi yeni web siteme bu resimleri koyarken bile büyük tereddüt yaşadım çünkü yakında göreceksinizki bu benim hazırladığım Vefk resimleri başka sahtekar üçkağıtçı medyumların sitelerini süsleyecek. BU resimlerde bu yazdıklarımda kopyalanacak bu sebepledirki Vefklerin hazırlanması konusunda detaylı bilgileri web sitesi üzerinden yazamıyorum.
Gerçek Vefk yukarıda resmini gördüğünüz Vefk`tir.

Yukarıda resimde gördüğünüz Medyum Recep Kaplan tarafından hazırlanan Özel Boylama Vefk`i olup 3 metre uzunluğunda tek parça olup tamamı el yazmasıdır. Diğer Medyum yada Hoca ların yaptığı gibi A4 kağıda fotokopi çekip birbirine ekleyerek uzatılan vefk`lerden değildir.
Bu Vefk genelde Milletvekilleri, Bakanlar, Devlet adamları,İş adamları, Sanatçılar, Sporcular, Tarafından tercih edilmekte olup içerik itibariyle en kapsamlı olandır. Hazırlanması ortalama 41 sürmektedir. Hazırlanması zaman aldığı gibi  maliyetide oldukca yüksektir. Normal bir Vefk 3 ile 7 gün içinde hazırlanırken Özel Boylama Vefk ortalama 41 günde ancak hazırlanmaktadır. Bu Vefk kişiye özel olduğu için vakti, saati, içeriği, yazılacak vefkleri, yazılacak ayetleri, tüm bunların ebced değerlerini tesbit etmek hayli zaman, emek ilim, masraf gerektirmektedir. 

Özel Boylama Vefk Nasıl Hazırlanır?

Adındanda anlaşılacağı üzere "Özel Boylama Vefk" olduğu için hazırlanmasıda gerçek anlamda ilim gerektiren en küçük ayrıntısına kadar çok dikkat edilerek hazırlanması gereken bir Vefk`tir. Tamamen kişiye özeldir. Ve yaptıracak kişiden Anne adı kendi adı gün, ay, yıl olarak doğum tarihini tam ve doğru olarak almak gerekiyor Çünkü isminin ebced değeri, doğum tarihinin, anne isminin ebced değerlerine göre hazırlandığı için bu bilgilerde eksiklik yada yanlış olması durumunda Özel Boylama Vefk hazırlanamaz hazırlansada faydası olmaz. 

Özel Boylama Vefk`i Herkes Taşıyabilirmi?

Özel Vefk Hazırlanan kişi dışında başkası tarafından kullanılamaz bunun sebebi Hazırlanan kişinin Anne adı kendi adı gün, ay, yıl olarak doğum tarihi, isminin ebced değeri, doğum tarihinin, anne isminin ebced değerlerine göre hazırlandığı için ancak  özel Vefk`i hazırlatan kişi taşıyabilir ve ancak ona faydalı olur. Eğer Ailede herkes Özel Boylama Vefk İsterse Herkes için ayrı ayrı hazırlamak gerekiyor.


Özel Boylama Vefk`in Diğer Vefklerden Farkı Nedir?

Tek ve en önemli farkı tamamen kişiye özel olması ve diğer vefklerde olan içeriğin tamamına sahip olmasıdır. Aşağıda Resmlerini gördüğünüz Normal bir Vefk olup Yukarıda Resmini gördüğünüz Özel Boylama Vefk ile karşılaştırdığınızda aradaki farkı çok net görebilirsiniz. Çünkü Özel Boylama Vefk Yaklaşık 2 ile 3 metre uzunluğunda tek parça ve özel safranla el yazımıdır. Aşağıda Resmini gördüğünüz Normal Vefk ise yine el yazımı olup Boyuna kesilmiş yarım A4 Boyundadır.
 
Şans, Rızık, Kısmet, Başarı, Huzur ve  Mutluluk Anahtarı Vefkler.

Hazırladığı Vefk'lerle birçok ünlü kişinin yaşamına yön veren
ve bu alanda Dünya çapında üne kavuşan. Medyum Recep Kaplan 
Artık sizler için hazırlayacağı Vefk'lerle yaşamınıza yeni bir boyut kazandıracak.

Vefk hazırlamak gerçek anlamda  İlim,bilgi,beceri ve uzmanlık gerektirir

Recep Kaplan Türkiye'de Gerçek anlamda Vefk hazırlayan tek Medyum'dur.

Büyü, Muska, Cin Musallatı, Göz, Nazar ve Negatif Enerjilerin Giderilmesi.

Aşk hayatınız mutluluk ; Aile içi huzur muhabbet. Eşiniz Sevgilinizle Mutlu Sorunsuz bir ilişki

İş Hayatızda başarı ;Şans, Rızık, Kısmetinizin açılması

Görünen ve görünmeyen kötülüklerin şerrinden emin olmanız. Kendinize olan güveni kazanmanız.

Ruhsal, manevi, psikolojik, fiziksel, sıkıntılarınızın ve fobilerinizin giderilmesi. 

Daha mutlu, huzurlu, başarılı, kazançlı, pozitif bir yaşam anahtarı Vefk'ler