Şerefsiz Namussuz Dolandırıcı medyumsozluk.com İfşa

Şerefsiz Namussuz Dolandırıcı medyumsozluk.com İfşa

  • 16 Nisan 2022

Sevgili Medyum Recep Kaplan Ziyaretcileri.

Google medyum yazdığınız zaman özelliklede çok ünlü ve tanınan medyum olduğumdan dolayı Medyum Recep Kaplan veya Recep Kaplan yazdığınız zaman. Benim Resmi Web Sitem olan www.recepkaplan.com yerine öncelikle Reklam veren medyum siteleri çıkıyor bunlarla birlikte başka şerefsiz sahtekar dolandırıcı medyumlukla yakından uzaktan alakası olmayan ama kendilerine medyum hoca manevi şifacı metafizik uzmanı gibi isimlerle web sitesi açıp milleti dolandıran sahtekarların üçkağıtçıların inanç ve umut sömürüsü yapan ahlaksız namussuzların sitesi önde çıkıyor.

Bu şerefsizler bu sahtekarlar bu namussuzlar sayfalarına ziyaretçi çekmek için benim bilgim ve iznim olmadan Medyum Recep Kaplan diye link koyuyorlar. Birçok interneti kullanmayı bilmeyen ziyaretçiler o sayfaları bana ait zannediyorlar ve maalesef dolandırılıp kandırılıyorlar.

Gerçek Medyumlar Hocalar 

Güvenilir Medyumlar Hocalar

Sahtekar Medyumlar Hocalar

Ünlü Medyumlar Hocalar

Dolandırıcı Medyumlar Hocalar 

Gerçek Medyumlar Hocalar

Sahtekar Medyumlar İfşa

Dolandırıcı Medyumlar İfşa

Ve daha bir sürü farklı isimlerle web sayfası açıp İnternette ne kadar Medyum Hoca varsa isimlerine Link açıp sahte yorumlar yalan iftira içerikli gerçek dışı yorumlar yapıp iftira atmaktadırlar. Bu sayfaların birçoğunun sahibi Medyum Hoca Manevi Şifacı Metafizik uzmanı gibi kendini tanıtıp kendi sayfalarına müşteri yönlendirmektedirler.

Mesela Medyum Recep Kaplan Dolandırıcıdır sakın inanmayın diye sayfalarına yorum yazıyorlar ama kendi isimlerine Bu hoca çokiyi kısa zamanda işimi çözdü herkese tavsiye ediyorum buda telefonu arayın sizede yardımcı olsun diye kendi kendilerine övgü dolu yorumlar yaparken başka medyumlar benim hakkımda yalan iftira içerikli yorumlar yazıyorlar. Bu sahtekarlara inananlarada söyleyecek söz bulamıkyorum. Yalan olduğu sahte olduğu açıkca belli olan bu yorumlara inanlarada hak veriyorum çünkü Denize düşen yılana sarılıyor.

Ama o yılan onları sokup dolandırdığı zaman yine son durak olarak Medyum Recep Kaplan a yani bana geliyorlar. Bana günde ortalama 60-70 mesaj geliyor ve mesaj Hocam sizden önce internette olumlu yorumlarını okuduğum 3-4 medyuma başvurdum maaalesef dolandırıldım diye başlıyor mesajları.Yani internette okudukları sahte yorumları gerçek zannedip dolandırılıyorlar benimle ilgili sahte yorumlara inanacak kadar akılsız gerizekalı olanlar zaten bana danışan olarak gelmesinler.

Şimdi Sevgili ziyaretçilerim bu sahte yorum yazan sayfalarla ilgili daha öncede birkaç defa açıklama yazısı yazmıştım hatta birçoğunun Başka medyumlara ait olduğunu mahkeme kararı ile isbat etmiş ve mahkeme kararı ile kapattırmıştım. Ama şimdi bunlara bir yenisi eklendi hemde en şerefsizleri en namussuzları en ahlaksız ve en dolandırıcı olanı web sitesinin ismi www.medyumsozluk.com bu sayfanın sahibi olan şerefsiz namussuz dolandırıcı açmış olduğu web sitesinde Türkiye'de ne kadar medyum hoca manevi şifacı metafizik uzmanı varsa alfabetik sıraya göre dizmiş herkese inanılmaz derecede küfür hakaret ve iftira içerikli yorumlar yazıyor. Bu şerefsiz dolandırıcı yorumları ücret karşılığında geri siliyor. Bu Şerefsiz namussuz dolandırıcıdan korkan bazı medyumlar bu şerefsiz dolandırıcıya para ödeyerek haklarında yazılan olumsuz yorumları sildiriyorlar.
www.medyumsozluk.com un sahibi olan şerefsiz namussuz dolandırıcı yakalanmamak için parayı İBAN numarasına değil Kripto para veya Bitcoinle kabul ediyor. Şerefsizdeki aklı görüyormusunuz.

Şimdi bu şerefsiz namussuz dolandırıcı www.medyumsozluk.com u yakından tanıyalım.

Sevgili Ziyaretcilerimiz www.medyumsozluk.com un sahibi olan Şerefsiz Dolandırıcı Web Sitesinde kendi yazdığı sahte yorumları kaldırmak için Medyumlardan Web Sitesine Reklam Vermelerini Sponsor olmalarını teklif ediyor. Ulan aç köpek ulan şerefsiz namussuz madem o kadar dürüstsün madem tarafsızsın neden para verene köpeklik edip kendi yazdığın sahte iftira içerikli yorumları kaldırıyor para kopartamadıklarına haraç alamadıklarına sahte yorum ve iftira  atıyorsun dolandırıcı seni. Kabul eden korkak keriz medyumların yorumlarını kaldırıp birkaç hafta sonra tekrar yalan iftira içerikli yorumlar yazarak tekrar para istiyor. Birde haraca bağladığı medyumdan koparabildiği kadar haraç alıyor Şerefsiz. Bir yorum kaldırmak için 50.000 TL Talep ediyor şerefsiz Ulan namussuz dolandırıcı kendi yazdığın yalan iftira içerikli yorumu silmek için 50.000 TL isteyen adama 5000 TL Verirseniz anasınıda satar karısınıda kızınıda satar Çünkü aldığı para haram İşte bu şerefsiz namussuz anasına bacısına karısına küfür ettirecek kadar aciz birisi...

medyumsozluk.com un sahibi olan şerefsiz dolandırıcının bana gönderdiği yalan iftira içerikli kendi yazdığı sahte yorumları silmek için talep ettikleri.

Normal şartlarda tüm medyumlar için sponsorlu reklam ücreti 750 x 100 boyutunda ki üst banner için 15,000TL'dir. Bu fiyat 3 aylık fiyattır ve peşindir. Kendi iddianız üzerine çok ünlü ve tek resmi medyum olduğunuz iddiasıyla sizin içinse bu fiyat 25,000TL'dir ve min. 6 aylık ödeme yapma şartınız vardır. 50,000TL ödemeniz kripto ödeme olarak gerçekleştirildikten sonra mail, görüşmeler ve yarın hakimlik kalemine iletilecek ihbar arşivi imha edilir, web sitemizde yer alan içerikler askıya alınır. Sponsorlu reklamınız 6 ay boyunca yayınlanır ve adınız adına açılan sayfa 6 ay boyunca askıda kalır. Fiyat sabit ve pazarlıksızdır.

Konu hakkında ki son bilgi mailimiz budur. Bir sonra ki mail ancak kripto cüzdanı talep etmeniz için olur.

Bilginize,

İyi çalışmalar.

www.medyumsozluk.com

Şimdi bu şerefsiz namussuz dolandırıcıya soruyorum, Ulan gerizekalı şerefsiz sen ömründe 50.000 TL yi bir arada gördünmü aç köpek?


Sevgili Ziyaretçilerimiz Bu görseldede görüldüğü üzere bu sahtekar şerefsiz dolandırıcı Medyum Recep Kaplan başlığı altında benimle ilgili aslı astarı olmayan yorumlar yapıp iftira atıyor ve bu yorumları kaldırmak için benden web sitesine reklam vemem sponsor olmam yada para ödemem konusunda tehdit ediyor. Ulan Şerefsiz namussuz dolandırıcı sen kimsinki beni tehdit ediyorsun adi alçak senden korkan senin gibi olsun senin bu yalan yorum ve iftiralarına inanacak kadar gerizekalı olanlar zaten bana danışan olarak gelmesinler.

Sevgili Ziyaretçilerimiz görüyorsunuz www.medyumsozluk.com un sahibi denen şerefsiz dolandırıcı Düşünce açıklama ve yayma hürriyetinden bahsediyor Bende bu hakkımı kullanarak bu şerefsiz dolandırıcıya en derin muhabbetlerimi gönderiyorum anladınız :)

Evet Sevgili Ziyaretcilerimiz www.medyumsozluk.com un sahibi olan şerefsiz namussuz dolandırıcı aç köpek gördüğünüz gibi Medyumlara özel teklif adı altında sahte yorum yazıp iftira attığı medyumlardan reklam sponsorluk ve para karşılığı yorumları kaldıracağını beyan ediyor. Yani amacı halkı bilinçlendirmek değil tamamen kolay yoldan para kazanma sevdası. Bende diyorumki www.medyumsozluk.com un sahibi olan şerefsiz attığı iftirayı yazdığı yorumu  iki kuruş alınca geri silen kişi adam değildir erkek değildir etek giy bugün para karşılığı yazdığı yalan iftira içerikli yorumu silen yarın iki kuruşa anasınıda satar karısınıda satar kız kardeşinide satar. Çünkü sen bu karaktere sahip şerefsiz namussuz alçak üçkağıtçı dolandırıcının tekisin senden korkan senin gibi olsun Benimle ilgili ne kadar yalan iftira yazarsan yaz Senin gibi bir şerefsize inanan kişi benim müşterim benim danışanım olamaz zaten.

SON DEFA SÖYLÜYORUM BU ŞEREFSİZLERİN NAMUSSUZLARIN ÜÇKAĞITÇI DOLANDIRICILARIN YORUMLARINA İNANAN GERİ ZEKALI CAHİLLER BU YORUMLARIN EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ BANA GÖNDERİP BAK HAKKINIZDA KÖTÜ YORUM YAPMIŞLAR DEMESİNLER. BU GERİZEKALILAR BENİM NE MÜŞTERİM NE DANIŞANIM OLAMAZLAR...