Richie Rich Design

Richie Rich Design

  • 22 Ocak 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rehacan Kaplan Tarafından 2017 Yılında Kurulan Richie Rich Design Öncü ve Yenilikçi Sloganıyla Kısa Zamanda Sektörde Bir Numara Oldu.

Özellikle Gençler hiphop ve rap yıldızlarının tercih ettiği takı ve aksesuarları yurtdışından ithal edip meraklılarına sunan Richie Rich Design Türkiye'deki birçok Ünlü Rap ve hiphap yıldızlarına sponsorluk hizmetleride veriyor. Geçen yıl kişiye özel imalat ile ürün çeşitlerini oldukça zengin hale getiren Richie Rich Design Sektördeki liderliğini korumaya devam ediyor. Richie Rich Design Sahibi Genç İşadamı Rehacan Kaplan İstanbul'da Üniversite okurken okul harçlığımı çıkartmak ve hobi olarak başladığım bu işte bu kadar ilerleyeceğimi bende tahmin etmiyordum şimdi birçok e- ticaret platformuyla içerik ortağı olarak çalışıyoruz. Kişiye özel tasarımlarımızla çok özel hizmetler sunuyoruz. Bizde olan ürünler Türkiye'de yalnızca bizde vardır. Çünkü modacı ve desinatörlerimiz Dünyanın birçok ülkesinden Yüzbinlerce ürün içerisinden en kaliteli en güzel olanları seçip müşterilerimizin beğenisine sunuyorlar.

Bu sebepten dolayı birçok ünlü isim bizi tercih ediyor. Klipleri 10 Milyondan fazla izlenen Rap Hiphop yıldızlarına sponsorluk yapıyoruz. Son olarak bizi takip etmeye devam edin Richie Rich Design ile birçok yeniliğe şahit olacaksınız