ÖNEMLİ...

ÖNEMLİ...

  • 18 Mart 2019

Sevgili Medyum Recep Kaplan Ziyaretçilerimiz...

"Meyve veren ağaç taşlanır" diye güzel bir Atasözümüz vardır. Geçtiğimiz günlerde beni arayan bir müşterim beni arayıp google arama motoruna Recep Kaplan yazdığımızda hakkınızda binlerce haber yorum resim video çıkıyor ama yorumlardan bir tanesi sizin aleyhinizde sizin dolandırıcı olduğunuzu yazıyor dedi bunun üzerine bende Recep Kaplan yazıp hakkımdaki bilgilere ulaştığımda gerçektende Başka bir medyumun açtığı sözde medyum sikayetleri isimli bir web sayfasında hakkımdaki olumsuz yorumu gördüm. Bunun üzerine konuyu Avukatlarım ve Vebmasterlarımla görüştüm Ayrıca site bilgilerine ulaşıp konuyu önce Emniyet müdürlüğü bilişim ve siber suçlar bürosuna ardından Cumhuriyet Başsavcılığı Basın savcılığına suç duyurusunda bulunduk.

Detaylı yaptığımız araştırmalar neticesinde ismini savcılığa sunduğumuz sözde medyum olan iki şahsı tesbit ettik.
Bu sözde medyum özde sahtekar ve dolandırıcılık yapan kişilerin çok farklı bir çalışma yöntemlerini tesbit ettik. Bu şahıslar İnternet üzerinden onlarca medyum hoca ismiyle site açarak medyum olarak çalışma yapan ne kadar kişi varsa ben dahil hepsi hakkında olumsuz yorumlar hayali hikayeler paylaşıp iftira atarak kendilerine müşteri topluyorlar bu iki şahıs birbirleri hakındada hayali yorumlar yazıp birbirleri hakkında iftiralar atıyorlar.

Ayrıca internet üzerinden yaptığımız çok detaylı çalışmalarda bu iki şahsın üzerine kayıtlı onlarca farklı isimde medyum hoca web sitesi olduğunu ve hepsindede ayrı telefon numarası olduğunu gördük. Mesela siz örnek veriyorum medyum ali hocayı aradınız anlaşamadınız medyum ayşe yi aradınız onunla anlaştınız aslında ikiside aynı kişi veya dördüncü beşinci hatta onuncu kişiyi aradınız yine karşınıza çıkan aynı kişi çünkü isimleri farklı ama sizinle görüşen kadın yada erkek ismi ile medyumluk yapan kişi aynı. Siz hangi numarayı ararsanız bu sahtekarlar o numarada kayıtlı isim olarak görüşüyorlar sizinle. varsayalım siz sonu 22 33 le biten teli aradınız telefonu açan şahıs ben ali hocayım diyor sonu 44 55 le biten teli aradınız aynı şahıs ben ahmet hocayım diye açıyor teli Ayrıca bu dolandırıcılar web sitelerinde neredeyse ölüme bila çare bulduklarını iddia ediyorlar kansere çözüm bulmak giden sevgiliyi %100 garantiyle geri döndürmek bunlar için çocuk oyuncağı yeterki sizden para kopartsınlar sizden para kopartana kadar her yolu dener her yalana başvururlar.

Dahada kötüsü sizden tüm kişisel bilgilerinizi resimlerinizi alırlar eğer evli bir kadınsanız ve sevgiliniz varsa onunla sorunlarınız varsa yada bekar bir bayansınız sevgiliniz var ama ailenizin haberi yok siz bu dolandırıcılara bilgilerinizi ve resimlerinizi verdiğiniz takdirde asıl sıkıntıo zaman başlıyor bu şerefsizler sizi ailenize yada eşinize söylemekle tehdit edip sizden şantaj la para alıyorlar hatta sizin namusunuza göz dikiyorlar.

Bu sözde medyum yada hocaların web sitelerinde (birkaçı hariç) Adresleri ve sabit iş telefonları yazmaz kendilerine ait resimleri yoktur ofisleri yoktur vergi levhaları çalışma izinleri yada işyeri ruhsatları yoktur. Web sitelerinde sadece bir cep telefonu ve mail adresleri vardır. Siz medyum Ali ile görüşürsünüz ama parayı Ahmetin yada Ayşenin hesabına yatırırsınız.

Bu sözde medyum yada hoca kimliğinde dolaşan üçkağıtçı sahtekar dolandırıcılar onlarca farklı sitede hizmet verdikleri yetmiyormuş gibi aşağıda bazılarını yayınladığım siteler üzerindende bu işi doğru düzgün ve vergi levhası ile yapan medyum ve hocalar hakkında akla hayale gelmeyen yorumlar ve iftiralarla yayın yapmaktalar ve kendileri hakkında olumlu yorumlar yayınlayarak başka hoca ve medyumları kötüleyip onlara iftira atarak haksız ve haram kazanç elde etmekteler.

Ben yıllardır çıktığım Televizyon programlarımda gazete ve dergi ropörtajlarımda hep söylüyorum Medyum yada Hoca bu işi yapanların %99 sahtekar ve dolandırıcıdır diyorum eğer Türkiye'de bu işi yapan 1000 kişi varsa 990 ı sahtekar ve dolandırıcı 10 tanesi düzgün ve ilim sahibidir.

Google a medyum yazdığınız zaman ilk yıllarda sadece ben çıkıyordum şimdi yüzlerce değil binlerce isim çıkıyor ister inanın ister inanmayın ama google da medyum olarak kayıtlı 1000 isim varsa bunların 200 tanesi aynı kişiye ait web siteleri yani web sitesinde yazan isim her ne olursa olsun hep aynı kişiye ait. Bu şekilde çalışma yapan 4-5 kişi var her birinin yaklaşık 150 - 200 adet web sitesi var her web sitesinde farklı isim yazıyor tabi bunların üzerine kayıtlı bir o kadarda cep telefonu var. Yani her web sitesi için bir telefon hattı kullanıyorlar. 

Benim Bir tane web sitem var oda şu anda bu yazıyı okuduğunuz web sitem 
web sitemin linkleri 
www.recepkaplan.com
www.recepkaplan.net
www.recepkaplan.org
www.medyumrecepkaplan.com
www.medyumrecepkaplan.net

Ben web siteme istesem on binlerce kişi tarafından bana gönderilen yorumları ve mesajları yükleyebilirim Hemde gerçek yorumlar yorumu gönderen kişinin adı soyadı ve telefon numarasıyla beraber bunları web sitemde yayınlayabilirim. Diğer sözde medyum yada hoca olduğunu iddia eden şarlatanlar gibi hayali isim ve rumuzlarla hayali yorumlar değil dediğim gibi Hemde gerçek yorumlar yorumu gönderen kişinin adı soyadı ve telefon numarasıyla beraber bunları web sitemde yayınlayabilirim.
Hatta Birçok ünlü isim sanatçısı sporcusu siyasetcisi işadamı benim yazılı değil görüntülü mesajlarını web sitemde yayınlayabilirim. Ama bunlara gerek duymuyorum çünkü beni bilen biliyor ben kendi gücümü ilmimi yaklaış 40 yıldır devam eden araştırma ve çalışmalarımla tüm Dünya'ya isbat ettim.


Sevgili Ziyaretçilerim.

İnternetten bulduğunuz Hoca ve Medyum a müracaat etmeden önce dikkat etmeniz gereken hususları size hatırlatmak istiyorum.

1- Sabit bir işyeri ofis adresi varmı?
2- Vergi levhası çalışma izni ve işyeri ruhsatı varmı?
3- Yaptığınız ödemeye karşı Fatura yada makbuz veriyormu?
4- Havale EFT ile gönderdiğiniz parayı kendi hesabına mı başkası adına mı kabul ediyor?
5- Gizlilik sözleşmesi yapıyormu? Bilgilerinizi resimlerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayacağı ve aleyhinize kullanmayacağına dair.
6- İşiniz olmadığı takdirde ödemenizi iade ediyormu?
7- En önemlisi size güven veriyormu? 

Eğer bunlara cevabınız Evet ise bu Medyum yada Hoca güvenilir demektir. Yok eğer cevabınız Hayır ise olabildiğince uzak durun boş yere kandırılıp dolandırılmayın.

Mevlana Celaleddini Rumi Hazretleri Diyorki "Kör cehalet çirkefleştirir insanı her lafa verecek bir cevabım var ama suskunluğum asaletimden. Ben lafa bakarım lafmı diye, birde söyleyene bakarım adammı diye?" 

Ben aslında bu yazıyı yazmayabilirdim bu açıklamayı yapmak zorunda değildim. Ben 1991 yılından beri Türkiye'de İlk vergi Levhalı Medyum olarak çalışıyorum. Yıllardır kendi mülküm olan ofisimde çalışmalarıma devam ediyorum Türkiye'ye Cep Telefonu geldiğinde 1994 yılında ilk aldığım telefon numarasını kullanıyorum yerm belli yurdum belli adresim belli telefonum belli. Bu güne kadar Bu mesleği yapan birçok tanınmış Medyum Hoca Manevi Şifacı Bio Enerji Uzmanı dolandırıcılık sahtekarlık yüzünden defalarca mahkemeye çıkmış bir çoğuda cezaevine girmiştir.
Cenab-i Allah'a şükürler olsunki ben yaptığım çalışmalardan dolayı değil Cezaevine girmek karakol yüzü görmedim Elhamdülillah.

Ben Türkiye'de birçok ilklere imza atan Medyumum İlk Televizyon Radyo programları yapan İlk Medyum olarak gazete ve dergilerde köşe yazıları yazan bu konularla ilgili 13 tane kitap hazırlayan ve Yaklaşık 25 yıl boyunca binlerce radyo televizyon programına katılan gazeteler manşet dergilere kapak olan Yine Türkiye'de Birçok Ünlü kişiye Sanatçılara, sporculara, büyük işadamlarına, belediye başkanlarına, spor kulüplerine, büyük şirketlere, milletvekillerine, bakanlara, hatta başbakan ve cumhurbaşkanlarına manevi gücüm bio enerji yeteneğim ve ilmimle faydalı olmuş uzun yıllar bu konularda kendilerine danışmanlık yapmış bir kişiyim.

İşte Ofisimde Bulunan Vergi Levham İşyeri Açma ve İşletme Ruhsatım Ticaret Odası Sicil Kaydım Birde benim için hakkında bir çok dava var ceza aldı cezaevine girdi diye iftira atanlar için sabıka sicil kaydım. Bunları Yayınlamak zorunda değilim ama birileri görsünler ve kime iftira attığını kimle uğraştığını öğrensinler diye yayınlıyorum.

İŞYERİ VERGİ LEVHAM

TİCARET ODASI KAYDIM

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSATIM

BUDA ADLİ SİCİL VE SABIKA KAYDIM

İnternet üzerinden yayın yaptıkları onlarca site olduğunu söylemiştim işte o sitelerden bir kaç tanesi birkaç tanesi diyorum çünkü yüzlerce var.
medyumsikayetleri.com ve net 
gercekmedyumlarhocalar.com ve net 
gercekmedyumyorumlariniz.com ve net 
medyumaramedyumbul.com ve net
medyumsikayetleri.com ve net 
sahtekarmedyumlaraciklaniyor.com ve net
engarantilibuyubozanmedyumlar.com ve net
encokarananmedyumlar.com ve net
encokarananmedyumhoca.com ve net
medyumsikayetediyorum.com ve net
enguvenilenmedyumlar.com ve net
medyumlarhakkindayorumlar.com ve net
medyumtavsiyeleri.com ve net
sahtekarmedyumlarburada.com ve net
eniyimedyumlarhocalar.com ve net 
medyumsikayet.com ve net 
medyumsikayetleri.com ve net
uzmanmedyumlarhocalar.com ve net 
medyumsikayetsitesi.com ve net 
medyumhaberleri.com ve net 
dolandiricimedyumlar.com ve net 
dolandiricimedyumlarburada.com ve net 
medyumyorumlari.com ve net 
garantilimedyum.com ve net 
garantilimedyumhoca.com ve net 
medyumsikayetplatformu.com ve net 
hangimedyumagitmeliyim.com ve net 
dolandiricisahtekarmedyumlar.com ve net 
eniyimedyumhocalar.com ve net 
medyumankara com ve net 
medyumistanbul.com ve net 
medyumizmir.com ve net
medyumadana.com ve net 

Sevgili Ziyaretcilerim

Benden bugüne kadar şikayetçi olan hiç kimse olmamıştır eğer benden şikayetçi olan varsa şikayet edeceği yer yukarıda linklerini verdiğim Milleti kandırmak dolandırmak için açılan web siteleri değil Cumhuriyet Savcılıklarıdır. Benden şikayeti olanlar şikayetlerini bu makama yapsınlar.
Eğer Benimle İlgili herhangi bir web sitesinde olumlu yada olumsuz bir yorum şikayet görürseniz lütfen bana mail atın yada iletişim bölümümüzdeki cep ve ofis telefonlarımdan bana durumu ihbar edin.
Benim hakkımda iftira hakaret tehdit yada şantaj içerikli yorum yazanlar hangi isimle hangi rumuzla yazarsa yazsın  Avukatlarım aracılığıyla Siber suçlar bilişim suçları ve Basın savcılıklarına haklarında suç duyurusunda bulunacağımı bilmelerini isterim.

Çünkü bu sitelerin domain isimleri ip numaraları id numaraları hosting adreslerini tesbit etmek sadece 3 dakika 

Sevgili Ziyaretçilerim bu vesile hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor Hepinizi Cenab-i Allah'ın Birliğine Emanet Ediyorum.
Selam ve Dua İle 
Medyum Recep Kaplan