medyumsozluk.com nasıl ve neden kuruldu?

medyumsozluk.com nasıl ve neden kuruldu?

  • 21 Nisan 2022

 

Kim bu medyumsozluk.com un sahibi denen şerefsiz

Mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Eşiyle mutsuz olan bir kadın ve sevgilisi tarafından evlilik vaadiyle tecavüze uğrayıp ortada bırakılan bir genç kız.

Eşiyle mutsuz olan kadın internetten tanıştığı bir beyle tanışır ve kısa zamanda aşk yaşamaya başlarlar her ne kadar aşk yaşamak desekte kadın internette tanıştığı adamla eşini defalarca aldatıp zina yapıyor. Aynı kaderi genç kızıda yaşıyor oda karşısına kim çıksa kısa zamanda ilişkileri ilerliyor ama kısa süre kısa ilişki ayrılıkla sonuçlanıyor. Bu şekilde defalarca terkedilen anne kız çareyi kısmetlerini açtırmak için internette kendisini hoca olarak tanıtan bir sahtekar dolandırıcının kucağına düşüyorlar. Sahtekar hoca anne kızı kandırıp hem paralarını alıyor hemde her ikisiylede defalarca ilişkiye giriyor. Sahtekar hoca kendisi ilişkiye girdiği yetmiyor gibi bu arkadaşım şeyh bu arkadaşım cindar bu arkadaşım süryani diyerek birçok erkeğede anne kızı pazarlıyor.

Anne kız hem paralarından hem umutlarından hemde olmayan namuslarından oluyorlar.

Bunalıma düşen anne kızın yardımına kadının yine internetten tanışıp eve davet ettiği sevgilisi koşuyor. Sevgilisiyle bu durumu konuşup bu sahtekar hocaya kaptırdıkları parayı nasıl kurtaracaklarını konuşan anne kız ve annenin sevgilisinin konuşmalarını medyumsozluk.com un sahibi genç duyuyor. Annesinin sevgilisi evden gidince annesiyle konuşup yaşadıkları tecavüz ve dolandırıcılık olayını tüm detayıyla öğrenen genç Sahte hocayı arayıp tehdit ediyor elinde annesi ve kız kardeşinin tüm whatsapp yazışmaları olduğunu kız kardeşinin annesi ile sevişirken kaydettiğini eğer annesinden aldığı parayı geri vermezse o yazışmaları ve görüntüleri savcılığa vereceğini internette yayınlayacağını söyleyerek tehdit ediyor. Sahte hocadan okkalı bir küfür yiyen genç önce bir instagram sayfası açarak sahte hocayı deşifre ediyor. Sonra İnternette bir sürü medyum ifşa sayfaları açarak annesi ve kız kardeşini dolandırıp annesi ve kız kardeşine defalarca tecavüz eden sahtekar hocayle birlikte internette bulduğu tüm medyum ve hocalar hakkında kimliğini gizleyerek yalan iftira içerikli yayınlar yapıyor. Yaptığı yorumların bir çoğu gerçek ama bende yıllardır halkımızı sahte medyum ve hocalara karşı uyarıp internette bulduğunuz herkesi hoca medyum zannederek onlara inanıp güvenmeyin o sahtekarlara dolandırılmayın diye uyarıda bulunuyorum ama değişen birşey olmuyor maalesef.

Neyse konumuza dönmemiz gerekirse Açtığı İnstagram sayfaları ve web siteleriyle Medyum ve hocalara aklınca savaş açan genç birgün annesinin sevgilisinin kredi kartını çalarak www.medyumsozluk.com un hosting ve domain ismini satın alıyor.

Kredi kartının internette alışverişte kullanıldığını öğrenen Annesinin sevgilisi genç ile kavga yapıyor annesi ile sevişirken gizlice görüntülerini kaydeden genç bu görüntüleri internette yayınlayacağını ve annesinin sevgilisinin karısına ve ailesine göndereceğini söyleyerek tehdit ediyor ve adamı korkutup davacı olmasını engelliyor. Tabi adam gencin annesinden ayrılıyor ama kredi kartındaki tüm limit sıfırlanmış oluyor.

İşte sevgili Medyum Recep Kaplan ziyaretçilerimiz Başta ben olmak üzere Türkiye'de ne kadar Medyum Hoca varsa hepsine aklınca savaş açan onlar hakkında sanki takipcilerinden geliyormuş gibi yalan iftira içerikli yorumlar yazan sonra o yorumları silmek için haraç isteyen www.medyumsozluk.com un sahibinin kısa hikayesi.

Bu bilgiler bana çok sağlam bir kaynaktan geldi hepsi delilli isbatlı medyum sözlük sahibi denen şerefsiz namussuz sahtekar hırsız dolandırıcı çıksın bu yazdıklarıma yalan desin yada gidip beni bana iftira atıyor namusuma şerefime dil uzatıyor diye savcılığa şikayet etsin.

Yapamaz şikayet edemez çünkü kendiside biliyorki burada yazdıklarım ve daha yazmadığım birçok şey doğru.  Eğer yalansa bu yazdıklarım hayal ürünü iftira ise buyursun beni savcılığa şikayet etsin.

Mesela ben bu şerefsizin annesin sevgilisiyle sevişirken videoya kaydedip annesinin sevgilisinden tehditle para aldığını.

Uyuşturucu Kullandığını

kendisinden ayrılan Kız arkadaşının çıplak görüntülerini kaydedip  ailesine ve kızın sevgilisine o görüntüleri yurtdışı whatsapp numarasından gönderdiğini.

Kendi kız kardeşiyle erkek arkadaşının sevişirken görüntülerini kaydedip tehditle müstakbel eniştesinden para aldığını.

Daha burada açıklayamayacağım birçok ahlaksız davranışları ve suçları olduğunu 

Şimdi www.medyumsozluk.com un sahibi denen şerefsiz namussuz ahlaksız uyuşturucu bağımlısı dolandırıcı benimle ilgili ileri geri yorumlar yapıp aklınca benden para kopartmaya çalışıyor.

Ulan şerefsiz namussuz ahlaksız hırsız dolandırıcı benimle ilgili elinde varsa bir suç delili eğer adamsan şerefli namuslu bir kişiysen eğer gider savcılığa suç duyurusnda bulunursun.

Öyle yalan yorumlarla iftiralarla beni sindiremezsin beni korkutamazsın.

Senin gibi annesini ve kız kardeşini erkeklere peşkeş çekip onların görüntüsünü kaydedip onlardan tehditle para koparan bir şerefsizden korkacak kadar aciz değilim elhamdülillah.

Bu şerefsiz dolandırıcı kendisini anonim zannediyor kendisini ulaşılmaz zannediyor kendisini bulunamaz zannediyor. Onun için istediği haraçları yorumları silmek için istediği ücretleri kripto ve bircoin ile istiyor. Neden İBAN numarası veremiyor o zaman kimliği ortaya çıkar ondan korkuyor.

Lan gerizekalı kendisini hacker zanneden salak bende bütün bilgilerin var sen sahte yorumlar yazıp medyumları hocaları karalayacağın yerde kendi annenin ve kız kardeşinin namusuna sahip çık şerefsiz diyeceğim ama kendi annesi ve kız kardeşinin sevgilisiyle beraberken videosunu çeken şerefsiz namustan ne anlar ahlaktan ne anlar.

Son olarak söylemek istediğim çık bu yazdıklarımın yalan olduğunu iftira olduğunu söyle yada beni sana iftira attığım için mahkemeye ver.

Hodri Meydan...