Medyum Recep Kaplan Sosyal Medya Hesapları

Medyum Recep Kaplan Sosyal Medya Hesapları

  • 14 Ocak 2019

Medyum Recep Kaplan'ı Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz...

Sevgili Takipcilerimiz Medyum Recep Kaplan Sadece aşağıda Linklerini verdiğimiz Sosyal Medya hesaplarını kullanmaktadır. Medyum Recep Kaplan adına açılmış birçok Sahte Sosyal Medya Hesapları tesbit ettik ve şikayet edip kapattırdık. Birçoğu ile ilgili mahkeme sürecimiz devam etmektedir.

Bazı Dolandırıcılar Medyum Recep Kaplan ismi ve Resimlerini kullanarak sahte profiller oluşturup Sahtekarlık Dolandırıcılık yapmakta O Profilin Recep Kaplan a ait olduğunu zanneden kişilerden Kişisel bilgilerini resimlerini ve çalışma seans ücreti adı altında para talep istediklerini tesbit ettik.

Medyum Recep Kaplan adına açılmış birçok hesabı tesbit edip kapattırdık birçoğunu mahkemeye verdik halen mahkemelerimiz devam etmektedir. Medyum Recep Kaplan Tüm Sosyal Medya hesaplarında sadece Medyum Recep Kaplan ismini kullanmaktadır. Başka isimlerle açılan hesapların hiçbiri Medyum Recep Kaplan ile bir ilgisi yoktur.

Bu Sahtekar Dolandırıcılar Medyum Recep Kaplan ın Resimlerini kopyalayıp sahte hesaplar açarak milleti dolandırıyorlar lütfen aşağıdaki verdiğimiz Linkler dışında Medyum Recep Kaplan adına açılmış bir Sosyal Medya Hesabı görürseniz lütfen o hesabı şikayet edip o hesap hakında bize bilgi verin Şimdiden anlayışınız ve yardımınız için çok teşekkür ederim.

Medyum Recep Kaplan'ı Takip etmek istediğiniz sosyal medya linki üzerine tıklayıp profiline ulaşabilirsiniz.

 

YUKARIDAKİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI DIŞINDA MEDYUM RECEP KAPLAN IN HİÇBİR SOSYAL MEDYA HESABI YOKTUR. LOGO ÜZERİNE TIKLAYIP MEDYUM RECEP KAPLAN SOSYAL MEDYA HESAPLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.