ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMA LÜTFEN OKUYUNUZ

ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMA LÜTFEN OKUYUNUZ

  • 20 Ocak 2021

 

Sevgili Takipcilerimiz Medyum Recep Kaplan Sadece aşağıda Linklerini verdiğimiz Sosyal Medya hesaplarını kullanmaktadır. Medyum Recep Kaplan adına açılmış birçok Sahte Sosyal Medya Hesapları tesbit ettik ve şikayet edip kapattırdık. Birçoğu ile ilgili mahkeme sürecimiz devam etmektedir.

Bazı Dolandırıcılar Medyum Recep Kaplan ismi ve Resimlerini kullanarak sahte profiller oluşturup Sahtekarlık Dolandırıcılık yapmakta O Profilin Recep Kaplan a ait olduğunu zanneden kişilerden Kişisel bilgilerini resimlerini ve çalışma seans ücreti adı altında para talep istediklerini tesbit ettik.

Medyum Recep Kaplan adına açılmış birçok hesabı tesbit edip kapattırdık birçoğunu mahkemeye verdik halen mahkemelerimiz devam etmektedir. Medyum Recep Kaplan Tüm Sosyal Medya hesaplarında sadece Medyum Recep Kaplan ismini kullanmaktadır. Aşağıda linklerini verdiğimiz hesaplar dışında Aynı yada Başka isimlerle açılan hesapların hiçbiri Medyum Recep Kaplan ile bir ilgisi yoktur.

Ayrıca Kendisini Medyum Recep Kaplan'ın Sekreteriyim, Asistanıyım, Danışmanıyım, Korumasıyım, Şoförüyüm, Avukatıyım, Akrabasıyım, Eşiyim, Oğluyum, Kızıyım, Kardeşiyim, Sevgilisiyim, Ortağıyım, Hocasıyım, Öğrencisiyim, Arkadaşıyım, Dostuyum vs vs vs Diyen kişilerede asla ve asla itibar etmeyiniz.

Medyum Recep Kaplan Yıllardır çalışmalarını tek başına yapmakta Tüm görüşmeleri çalışmaları seansları Cenab-i Allah ve Danışanı arasında sır olarak kalmaktadır. Yaptığı Görüşmeleri Çalışmaları ve Seansları asla Üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

Bu Sahtekar Dolandırıcılar Medyum Recep Kaplan ın Resimlerini kopyalayıp sahte hesaplar açarak milleti dolandırıyorlar lütfen aşağıdaki verdiğimiz Linkler dışında Medyum Recep Kaplan adına açılmış bir Sosyal Medya Hesabı görürseniz lütfen o hesabı şikayet edip o hesap hakında bize bilgi verin Şimdiden anlayışınız ve yardımınız için çok teşekkür ederim.

Sevgili Ziyaretçilerimiz Sizden önemle rica ediyorum.
Medyum Recep Kaplan olduğunu iddia edip sizinle sadece yazışarak mesaj yoluyla görüşen kişilere asla itibar edip onlara inanmayın. Sosyal medya platformlarında karşılaştığınız kişilerin Gerçek Recep Kaplan olduğunu anlamak için lütfen Telefonla konuşup bizzat sesini duyarak hatta imkan varsa görüntülü konuşarak karşınızdaki kişinin Recep Kaplan olduğundan emin olunuz. İletişim bilgilerimize Bize Ulaşın bölümümüzden ulaşabilirsiniz.
Kendisini Recep Kaplan Olarak tanıtan kişiler sizden ne sebeple olursa olsun Para yada herhangi bir ödeme yöntemiyle ücret talep ederlerse sakın olaki Kesinlikle ve Kesinlikle hiçbir şekilde ödeme yapmayınız.
Medyum Recep Kaplan'ı Takip etmek istediğiniz sosyal medya linki üzerine tıklayıp profiline ulaşabilirsiniz.

YUKARIDAKİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI DIŞINDA MEDYUM RECEP KAPLAN IN HİÇBİR SOSYAL MEDYA HESABI YOKTUR. LOGO ÜZERİNE TIKLAYIP MEDYUM RECEP KAPLAN SOSYAL MEDYA HESAPLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.